0
مجموع:0 ریال

کلینیک ساختمانی صفا یکی از بزرگترین و باسابقه‌ترین عرضه‌کنندگان تجهیزات ساختمانی به صورت عمده و خرده در استان خوزستان و جنوب کشور بوده است، که به عنوان مرجع تخصصی ساختمانی، با هدف تأمین رضایت انبوه‌سازان، سازندگان و پیمانکاران محترم تأسیس گردیده و با دارا بودن نمایندگی برندهای برتر داخلی و خارجی ساختمانی و کارشناسان متخصص و مجرب توانسته است تا در امر مشاوره تجهیزات ساختمانی در تمامی مراحل ساخت به صورت کاملا تخصصی به شما سازندگان محترم خدمات ارائه نماید.
با توجه به نیاز متخصصین صنعت ساختمان، کلینیک ساختمانی صفا مفتخر است تا با بهره‌گیری از دانش تخصصی روز و کادری مجرب از متخصصین، مهندسین و مجریان، بهترین محصولات و خدمات را در زمینه تأمین تجهیزات ساختمانی با کیفیت هرچه بیشتر به فعالان این عرصه ارائه دهد.
کلینیک ساختمانی صفا با محوریت حضور در زمره قویترین مراجع ارائه‌دهنده تجهیزات و همچنین در ارتباط مستقیم با شرکت‌های داخلی و خارجی در پیشبرد صنعت ساخت و ساز کشور فعالیت‌های گسترده‌ای انجام می‌دهد و همواره بهترین‌ها را در شرایط ایده‌آل خرید و با کیفیت بالا برای شما که خواستار بهترین‌ها هستید مهیا می‌کند و به روش بازاریابی نوین، بهترین محصولات را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.
کلینیک ساختمانی صفا در حوزه تامین تجهیزات ساختمانی با گردآوری بهترین و معتبرترین برندها در 9 دسته اصلی زیر به صورت کاملا تخصصی فعالیت می‌کند که عبارتند از:

کلکسیونی از زیباترین‌ها را تقدیم مشتریان عزیز می‌کنیم

کلینیک ساختمانی صفا با تمرکز بر بازارهای داخلی و بازار صادراتی خود امیدوار است با گسترش فعالیت‌های خود در امر ساختمان‌سازی مدرن بتواند بیش از پیش در خدمت هموطنان عزیز در اقصی نقاط جهان باشد. 

 

چشم‌اندازهای این مجموعه:

از اهداف این مجموعه، فعالیت در تمامی حوزه‌های مربوط به صنعت ساختمان از جمله مشاوره و تأمین مصالح و تجهیزات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب و در نهایت رضایت کامل مشتری از همکاری با کلینیک ساختمانی صفا است.
این مجموعه در طول فعالیت خود همواره سعی کرده است تا مفهوم کلینیک ساختمانی واقعی را در عمل به مشتریان خود ارائه نماید و همواره نظرات مشتریان در اولویت قرار گرفته است.

 

اهداف کلینیک ساختمانی صفا:


 

برگشت به بالا