0
مجموع:0 ریال

کلینیک ساختمانی صفایکی از بزرگترین و با سابقه ترین عرضه کننده های تجهیزات ساختمانی به صورت عمده و خورده در استان خوزستان و جنوب کشور بوده است، که به عنوان  و مرجع تخصصی ساختمانی ، با هدف تأمین رضایت انبوه سازان ، سازندگان و پیمانکاران محترم تأسیس گردیده است و با دارا بودن نمایندگی برندهای برتر داخلی و خارجی ساختمانی ، کارشناسان متخصص و مجرب توانسته است تا در امر مشاوره ، تجهیزات ساختمانی در تمامی مراحل ساخت به صورت کاملا تخصصی به شما سازندگان محترم خدمات ارائه نماید .
با توجه به نیاز متخصصین صنعت ساختمان ، کلینیک ساختمانی صفا مفتخر است تا با بهره گیری از دانش تخصصی روز و کادری مجرب از متخصصین ، مهندسین و مجریان ، بهترین محصولات و خدمات را در زمینه تأمین تجهیزات ساختمانی با کیفیت هرچه بیشتر به فعالان این عرصه ارائه دهد.
کلینیک ساختمانی صفا با محوریت حضور در زمره قویترین مراجع ارائه دهنده تجهیزات و همچنین در ارتباط مستقیم با شرکت های داخلی و خارجی در پیشبرد صنعت ساخت و ساز کشور فعالیت های گسترده ای انجام میدهد و همواره بهترین ها را در شرایط ایده آل خرید و با کیفیت بالا برای شما که خواستار بهترین ها هستید مهیا میکند و به روش بازاریابی نوین ، بهترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.
کلینیک ساختمانی صفا در حوزه تامین تجهیزات ساختمانی با گردآوری بهترین و معتبرترین برند :ها در 9 دسته اصلی زیر به صورت کاملا تخصصی فعالیت میکندد عبارتند از 

کلکسیونی از زیبا ترین ها را تقدیم مشتریان عزیز فرماید

کلینیک ساختمانی صفا با تمرکز بر بازار های داخلی و بازار صادراتی خود امیدوار است با گسترش فعالیت های خود در امر ساختمان سازی مدرن بتواند بیش از پیش در خدمت هموطنان عزیز در اقصی نقاط جهان باشد. 

 

چشم اندازهای این مجموعه:

از اهداف این مجموعه ، فعالیت در تمامی حوزه های مربوط به صنعت ساختمان از جمله مشاوره و تأمین مصالح و تجهیزات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب و در نهایت رضایت کامل مشتری از همکاری با کلینیک ساختمانی صفا است .
این مجموعه در طول فعالیت خود همواره سعی کرده است تا مفهوم کلینیک ساختمانی واقعی را در عمل به مشتریان خود ارائه نماید و همواره نظرات مشتریان در اولویت قرار گرفته است 

 

اهداف کلینیک ساختمانی صفا :


 

برگشت به بالا